м. Ужгород, 88018
вул. Швабська, 67А
eurostady@ukr.net

Що таке Uni-Assist?

21.12.2016 | Новини
З кожним роком кількість іноземних абітурієнтів, бажаючих вступити до вузів Німеччини неухильно росте і вузи просто не в змозі справлятися з такою великою кількістю заявок. У зв'язку з цим відбір кандидатів відбувається на менш якісному рівні, ніж міг би бути, тому що левова частка співробітників приймальних комісій змушена відповідати на питання про вступ, про правильний порядок оформлення необхідних документів тощо.

Uni-Assist виступає в даному випадку в ролі посередника між іноземним абітурієнтом і вузом Німеччини. Тепер саме Uni-Assist відповідає на всі питання пов'язані з вступною кампанією, перевіряє, перш ніж перенаправляти заявку кандидата в певний вуз, чи всі документи надіслані і чи відповідають вони вимогам обраного вузу.

Загалом, Uni-Assist виконує тепер більшу частину бюрократичної роботи замість вузів.

Uni-Assist співпрацює з певними вузами Німеччини і якщо ви вирішили вступати до університету або фахшуле, яких немає в списку, то звертатися за послугами до Uni-Assist вам категорично не можна.

Тільки якщо вуз вимагає подачу документів через Uni-Assist, тоді ви відправляєте всі необхідні документи їм. В іншому випадку - безпосередньо до вузу.

Для вступу на магістерські програми окремі  вузи Німеччини також вимагають, щоб вся процедура здійснювалася через Uni-Assist.

Позитив від Uni-Assist полягає в тому, що ви збираєте тільки один пакет документів, а вступати можете у кілька вузів Німеччини відразу.

Головне врахувати той факт, що деякі виші вимагають додаткові документи (наприклад, мотиваційний лист) і їх, відповідно, потрібно мати в достатній кількості, тому що нерозумно було б, вступаючи в Humboldt Universität  Berlin, надавати мотиваційний лист написаний під Universität Duisburg-Essen.

Крім того, під кожен навчальний заклад потрібно заповнити окрему заяву на вступ (Antragsformular).

Скільки це коштує?

Для громадян України вартість обробки документів в Uni-Assist коштує на сьогоднішній день (21.12.2016) - € 75.

За кожен додатковий вуз, який ви обрали для вступу, потрібно буде доплатити € 15.

Допомога наших співробітників у контакті з Uni-Assist коштує 300 грн за 1 пакет документів

Повну інформацію про процедуру подачі документів та відповіді на більшість ваших питань можна отримати на офіційному сайті Uni-Assist

2016-2023 © Euro Study. Всі права застережено