м. Ужгород, 88018
вул. Швабська, 67А
eurostady@ukr.net

Актуально

15%  знижка на навчання в Rheinisches Studienkolleg в Берліні та Бонні

Приватний Штудіенколлег Rheinisches Studienkolleg в Берліні та Бонні перейшов на час карантину, на 100% онлайн-навчання і надає знижку 15% на свої курси. Встигніть скористатися цією пропозицією - залиште заявку на нашому сайті.

 

Sperrkonto на літній семестр 2018 у Німеччині. Раніше можливість відкрити блокований рахунок дистанційно з іншої країни надавав тільки Deutsche Bank. Ті, хто стикався з відкриттям блок. рахунку в даному банку можуть підтвердити, що процедура відкриття там дуже бюрократична, досить складна і довга. На сьогоднішній день ситуація трохи покращилася, оскільки з'явився ще один банк, що пропонує відкриття блок. рахунку - банк Fintiba.
 
Якщо у Deutsche Bank вся процедура відбувється через поштові чи кур’єрські відправлення, то у Fintiba все робиться онлайн, що, безсумнівно, є величезним плюсом. Крім того, якщо у Deutsche Bank відкриття може займати до місяця, то у Fintiba ви можете відкрити рахунок всього за 3-7 днів!
На жаль, Fintiba пропонує відкриття рахунку тільки для повнолітніх, але навіть незважаючи на це, поява Fintiba є великим полегшенням для багатьох!
Плюси Fintiba:
• відкриття блок. рахунку відбувається онлайн
• процедура відкриття блок. рахунки триває до одного тижня
• відкриття рахунку можлива до отримання запрошення від навчального закладу
 Мінуси Fintiba:
• платне ведення рахунку - 4,90 євро на місяць
• відсутність своїх банкоматів (для використання коштів за вашим блок. рахунком потрібно відкривати звичайний рахунок в будь-якому іншому банку Німеччини, переводити на нього кошти з блок. рахунку і лише тоді вони будуть доступні до використання).
• комісія за відкриття рахунку (стягується банком) - 89 (разово)
• можливість відкриття рахунку тільки для повнолітніх
Ми допоможемо Вам у відкритті Sperrkonto як у в Deutsche Bank, так і у Fintiba.

 

Увага! з липня 2017 року сертифікатий, виданий сертифікованим ценром ÖSD (Österreich-Schweiz-Deutschland Sprachdiplom Deutsch) Віденський університет не приймає! Докладніше ТУТ. Інші виші продовжують приймати вказаний сертифікат без обмежень.

Нова система подачі документів до Віденського Університетe (2016/2017)
Віденський Університет (Universtiät Wien) з 2016 року запровадив нову систему реєстрації на навчання. Нова система подачі документів - це менше паперової  тяганини і суттєве прискорення процесу вступу до університету. Розберемося як вплине новий процес вступу до Віденського університету для абітурієнтів з України.
Раніше, щоб подати документи в Університет Відня (як і будь-який інший державний університет Австрії) необхідно було заповнити online форму, яка в кінці генерувала анкету. Далі, після збору необхідних документів, залишалося відправити їх до приймальної комісії і чекати відповіді про вступ до університету. Варто відмітити, що інші державні університети Австрії до цієї пори користуються даним процесом, мало того, Віденський економічний університет навіть вимагає оригінали документів.
Для початку розберемо коли можна подавати документи:
Зимовий семестр (починається з жовтня) подача осуществаляется в період від 15 липня до 5 вересня
Літній семестр (починається з березня) подача відбувається  в період від 9 січня до 5 лютого
Онлайн реєстрація проходить в новій системі Віденського Університету U: SPACE . Звичайно робота в он-лайн системі вимагає від вас достатнього знання німецької мови. Якщо Ви не  впевнені, що все зможете правильно зробити самі, Ви можете звернутися за цією послугою до наших фахівців.
Онлайн реєстрація в Віденський Університет в системі U: SPACE на зимовий семестр починається з 1 квітня і закінчується 5 вересня.
Онлайн реєстрація в Віденський Університет в системі U: SPACE на літній семестр починається 5 січня

Власне в цій системі U: SPACE відбувається подача документів. Раніше така можливість була тільки у громадян Євросоюзу, але тепер і для всіх абітурієнтів. Тепер є можливість завантажити документи online, дочекатися відповіді про Віденського Університету (отримати запрошення) і з цим запрошення подавати документи на отримання ВНЖ (Візи) в Австрії. Оригінали документів необхідно надати вже після прибуття в Австрію.

2016-2024 © Euro Study. Всі права застережено